ZAMÓW ONLINE

Wirtualne półki naszego sklepu

ZAMÓW
ONLINE

Revitale Lift Serum

Ampułka napinające z nanozłotem.

Ceny widoczne tylko dla profesjonalistów po zalogowaniu.

Produkt dogłębnie nawilża, regeneruje oraz wzmacnia strukturę skóry. Po regularnej aplikacji zauważa się wzrost jędrności oraz elastyczności skóry, ale też wyraźne wygładzenie struktury skóry i drobnych zmarszczek. Krem odbudowuje naskórek, łagodzi podrażnienia i przywraca jej komfort. Wzmacnia naturalną barierę skóry poprawiając jej zdolności do samoobrony. Skóra zyskuje zdrowy i promienny wygląd, jest nawilżona i odprężona.

– Poprawia napięcie skóry pozbawionej elastyczności
– Spłyca drobne zmarszczki
– Wyrównuje koloryt
– Poprawia nawilżenia i odżywienia skóry
– Daje wyraźne wrażenie liftingu i napięcia

To niezwykle bogate serum pozwalające na kompleksową pielęgnację skóry dojrzałej, pozbawionej napięcia i elastyczności. Jego bogaty skład intensywnie pielęgnuję skórę pozbawioną blasku, napięcia oraz elastyczności.
Serum przeznaczone jest do zabiegów odmładzających z wykorzystaniem takich technologii jak : ultradźwięki, wprowadzanie manualne, mezoterapia mikroigłowa oraz bezigłowa czy infuzja tlenowa

8 x 5ml

Aqua, Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycerin, Arginine, Glycine, Hydroxyacetophenone, Mandelic Acid, Collagen, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Gold(nano)

 

Odkryj więcej produktów z serii Medi Gold Line

Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych, które są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nasza linia produktów bazuje na innowacyjnych recepturach oraz specjalnie wyselekcjonowanych surowcach, które zostały dobrane z największą starannością przez specjalistów.

Szukaj produktu