MARKA C.O.B. SKIN

POLSKA MARKA TERAPEUTYCZNA

Kim jesteśmy?

COB Skin to polski koncept, który w oparciu o najnowocześniejsze technologie, w zgodzie z nauką oraz aktualnymi trendami tworzy profesjonalne dermaceutyki terapeutyczne do pracy ze skóra problemową w Gabinetach Kosmetycznych i Medycyny Estetycznej.

Mnogość zastosowań

Marka C.O.B Skin oprócz bogatego składu, innowacyjnych receptur, oraz specjalnie wyselekcjonowanych surowców sprawia wrażenie wyjątkowości i niepowtarzalności, dzięki mnogości zastosowań. Marka daje możliwość łączenia produktów z aparaturą kosmetyczną dostępną na rynku, co powala na zastosowanie wielu zróżnicowanych protokołów zabiegowych, w wielu przypadkach terapeutycznych.

Odpowiedź na potrzeby

Badania dermatologiczne i In vivo stanowią mocny filar w tworzeniu naszej marki. Pragniemy by oferowane przez nas produkty wykazywały się bezpieczeństwem, ale także skutecznością w pracy ze skórą. Ciągle doskonalimy nasze produkty, by oferować naszym wymagającym klientom wyłącznie doskonałe rozwiązania do pracy gabinetowej w takich wskazaniach jak trądzik, rumień, czy przebarwienia.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Zapraszamy do świata C.O.B Skin, marki, która za honor stawia sobie skuteczność i bezpieczeństwo !

Znajdź kosmetyk dla siebie

By zwiększyć skuteczność kuracji kosmetycznych, bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich preparatów. Dlatego stworzyliśmy profesjonalny sklep z kosmetykami przeznaczonymi do pracy ze skórą problematyczną i wymagającą szczególnej uwagi. Proponowane przez nas produkty znakomicie sprawdzą się podczas wielu różnego rodzaju zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Szukaj produktu