Top
Image Alt

Olejek

Odpowiednia pielęgnacje jest niezwykle istotna. W codziennej rutynie nie możemy zapomnieć o jednym z najważniejszych kroków – oczyszczeniu skóry. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie delikatne olejki wzbogacone o składniki aktywne przeznaczone do każdego typu cery.

Proponowane przez nas produkty pozwolą dokładnie zmyć makijaż, pozostawią skórę gładką i czystą. Artykuły te są coraz bardziej popularne i chętnie stosowane do demakijażu. Ich wygodna formuła pozwoli Ci szybko oczyścić skórę. Oferowany przez nas produkt po połączeniu z wodą zmienia się w przyjemną dla twarzy konsystencję łatwą do usunięcia. Możesz rozprowadzać go dłońmi, specjalną szczoteczką lub gąbeczką.

Z myślą o pielęgnacyjnych rytuałach, bogactwie natury i Twoich potrzebach nasze produkty wzbogaciliśmy o składniki takie jak: olej z pestek winogron i śliwek, tokoferol oraz skwalan. Składniki aktywne powstrzymują procesy starzeniowe i działają nawilżająco, dzięki czemu masz pewność, że Twoja skóra polubi się z tym produktem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami z naszego sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Informacje o produktach / szkolenia


Anna Koronowska
+48 505 397 123

Zamówienia


Maja Jonczak
+48 664 829 303

Serwis


Paweł Leszczyński
+48 501 178 007

Reset Password