ZAMÓW ONLINE

Wirtualne półki naszego sklepu

Hydration Intensive Serum

Ampułka nawilżająco-regenerująca do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej.

Ceny widoczne tylko dla profesjonalistów po zalogowaniu.

Produkt dogłębnie nawilża, regeneruje oraz wzmacnia strukturę skóry. Po regularnej aplikacji zauważa się wzrost jędrności oraz elastyczności skóry, ale też wyraźne wygładzenie struktury skóry i drobnych zmarszczek. Krem odbudowuje naskórek, łagodzi podrażnienia i przywraca jej komfort. Wzmacnia naturalną barierę skóry poprawiając jej zdolności do samoobrony. Skóra zyskuje zdrowy i promienny wygląd, jest nawilżona i odprężona.

– Intensywnie nawilża
– Szczególnie pielęgnuje skórę przesuszoną i odwodnioną
– Chroni przed utratą wody
– Regeneruje skórę podrażnioną
– Przywraca gładkość oraz świeży, promienny wygląd.

Ultranawilżająca formuła przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Tworzy na powierzchni skóry okluzyjną warstwę, chroniącą przed utratą wody. Po regularnej aplikacji zauważalna jest poprawa jędrności i elastyczności skóry. Jest to niezwykle aktywne serum, które wyraźnie redukuje „suche skórki „ oraz minimalizuje efekt „ściągnięcia skóry . Zmiękcza naskórek oraz intensywnie go nawilża oraz wygładza. Unikatowa kuracja nadaje skórze jedwabistą gładkość i świeży, promienny wygląd.

– Bacillus Ferment
– Kwas mlekowy
– 7-Dehydrocholesterol
– Ekstrakt z owoców ogórka

W zależności od procedury zabiegowej stosujemy produkt aplikując manualnie lub przy pomocy urządzeń kosmetycznych tj. Infuzji tlenowej, ultradźwięków czy mezoterapii bezigłowej oraz mikroigłowej

8 x 5 ml

Odkryj więcej produktów z serii Hydro IQ Line

Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych, które są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nasza linia produktów bazuje na innowacyjnych recepturach oraz specjalnie wyselekcjonowanych surowcach, które zostały dobrane z największą starannością przez specjalistów.

Szukaj produktu